Tainted Grail: The Fall of Avalon zadebiutuje na Steamie pod koniec marca

W listopadzie ubiegłego roku wrocławskie studio Awaken Realms zapowiedziało, że wczesna wersja ich action RPG-a Tainted Grail: The Fall of Avalon zadebiutuje na Steamie w marcu 2023 r. Wszystko wskazuje na to, że obietnica zostanie dotrzymana.

W Walentynki twórcy gry ogłosili dokładną datę premiery swojej najambitniejszej jak dotąd produkcji. Otóż okazuje się, że pierwsza grywalna wersja Tainted Grail: The Fall of Avalon trafi w ręce graczy 30 marca.

 

Przypomnijmy, że Tainted Grail: The Fall of Avalon bazuje na autorskiej wizji świata arturiańskich legend, będącej również podstawą bestsellerowej gry planszowej o takiej samej nazwie. W uniwersum stworzonym przez "Awakenów" Avalon miał być rajem, a został przekleństwem ludzkości. Gdy Król Artur zginął, plaga Czerwonej Śmierci rozpoczęła wyniszczanie pozbawionego nadziei ludu. Czasu na ratunek jest coraz mniej, a każda z lokalnych frakcji posiada własny pomysł na rozwiązanie problemu.

Która z nich okaże się mieć rację? Przekonamy się już niedługo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.