Monomyth: nowy dziennik deweloperski przedstawia roadmapę do wydania pełnej wersji gry

Rat Tower Software opublikowało kolejny dziennik deweloperski, w którym zaraportowano stan prac nad dungeon crawlerem Monomyth. Zaprezentowano równiez pełną roadmapę na najbliższe miesiące - aż do momentu wydania pełnej wersji gry.

Twórca dungeon crawlera pracuje obecnie nad Beta Update 3, przy którym poczynił już całkiem duże postępy. Aktualizacja powinna zostać oddana w ręce beta-testerów "w niedługim czasie", choć w chwili obecnej nie sposób sprecyzować tę jednostkę czasu.

W kolejnych miesiącach Monomyth powinien doczekać się jeszcze przynajmniej dwóch dużych aktualizacji, które znacząco rozszerzą świat gry oraz dodadzą nowe mechanizmy rozgrywki takie jak np. handel. Możliwe jest, ża przy okazji kolejnych aktualizacji większa liczba donatorów z Kickstartera zostanie zaproszona do zamkniętych beta-testów gry. Niewykluczone jest również, że przy okazji Beta Update 5 Monomyth doczeka się wydania na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Kwestia ta rozstrzygnie się w kolejnych miesiącach.

 

O szczegółach możecie posłuchać na poniższym nagraniu lub przeczytać pod niniejszym adresem.

Warto dodać, że w żadnym z tych materiałów nie padła choćby orientacyjna data premiery pełnej wersji Monomythu. Można jednak śmiało założyć, że dungeon crawler od Rat Tower Software w wersji 1.0 trafi w ręce graczy jeszcze w tym roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.