Zoria: lutowy raport z prac już dostępny

Tiny Trinket Games opublikowało świeży raport z prac nad swoim debiutanckim projektem - Zoria: Age of Shattering. W lutowym "changelogu" omówili postępy, jakie dokonały się przez ostatni miesiąc.

W tym czasie deweloperom udało się ulepszyć Nulbarak - lokację, którą można było odwiedzić w demie Zorii. Co ciekawe, w związku ze zmianami w fabule gry, w jej finalnej wersji wizyta we wspomnianej twierdzy będzie całkowicie opcjonalna.

Ostatni miesiąc przyniósł również wdrożenie cyklu dnia i nocy, który jest niezwykle ważny dla fabularnej warstwy Zorii, ponieważ niektóre zadania są dostępne jedynie w określonych godzinach. Deweloperzy przerobili również interefejs użytkownika, który w obecnej wersji powinien jeszcze lepiej służyć skutecznemu zarządzaniu swoją drużyną i nie tylko.

 

Szczegółowe informacje na każdy z ww. tematów znajdziecie w lutowym raporcie z prac nad Zorią przygotowanym przez Tiny Trinket Games.

Na koniec przypominamy, że pełna wersja taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering powinna ukazać się jeszcze w 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.