Awaken Realms zapowiedziało zamknięte alfa-testy Tainted Grail: The Fall of Avalon

Tainted Grail: The Fall of Avalon, czyli debiutancki action RPG-a polskiego studia Awaken Realms, zadebiutuje na Steamie we Wczesnym Dostępie już za niespełna miesiąc. Zanim to jednak nastąpi wybrani gracze będą mogli wziąć udział w zamkniętych alfa-testach.

Ich uczestnicy otrzymają dostęp do całkiem sporej części Avalonu, lecz w wersji mocno odbiegającej od finalnej. Testerzy nie tylko nie uświadczą udźwiękowionych postaci, ale również będą musieli zmierzyć się z licznymi bugami, być może nawet krytycznymi, niedokończonymi teksturami, niezbalansowaną rozgrywką, zepsutymi zadaniami i niesprawnymi mechanikami (np. rzemiosło).

Jeśli to was jednak nie odstrasza i mimo wszystko chcielibyście należeć do pierwszych graczy, którzy odwiedzą mityczną krainę w Tainted Grail: The Fall of Avalon, nie pozostaje nic innego, jak tylko wypełnić niniejszy formularz. Producenci gry wybiorą setkę szczęśliwców i zaproszą ich do alfa-testów, po których - rzecz jasna - będzie trzeba podzielić się wrażeniami z rozgrywki. Im bardziej szczegółowymi, tym lepiej.

 

Kto nie zdoła dostać się do zamkniętych alfa-testów lub po prostu nie chce psuć sobie zabawy, ten musi poczekać przynajmniej do wspomnianej premiery w Steamowym Wczesnym Dostępie. Przypomnijmy, że action RPG od Awaken Realms zostanie odblokowany na platformie Valve’a już 30 marca.

Więcej informacji o zamkniętych alfa-testach Tainted Grail: The Fall of Avalon znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.