Palace of Ice, nowy dodatek do Solasta: Crown of the Magister, oficjalnie zapowiedziany!

Jeśli marzyła wam się nowa przygoda w klimacie Icewind Dale'a, mamy dobre wieści! Tactical Adventures, twórcy gry Solasta: Crown of the Magister, zapowiedzieli właśnie nowy dodatek do niej, który nosi tytuł Palace of Ice.

Rozszerzenie stanowi kontynuację i zarazem ostatnią część kampanii, którą rozpoczęto w podstawowej odsłonie Solasty.

 

Gdy Caer Cyflen świętuje odniesione na Pustkowiach zwycięstwo nad Sorakami, Śnieżne Przymierze wysyła wezwanie o pomoc. Kiedy Królestwo Gallivanu nagle wypowiada wojnę swoim sąsiadom, praktycznie nikt nie ma wątpliwości, że te podstępne kreatury muszą mieć wszędzie swoich szpiegów. I zawsze mają dobrze opracowany plan B.

Pierwszy zwiastun dodatku Palace of Ice obejrzycie poniżej.

Nowy i zapewne ostatni dodatek do Solasty zabierze graczy na spowite białym puchem tereny Śnieżnego Przymierza, gdzie bohaterowie będą musieli stawić czoła niespotykanym dotąd wyzwaniom. Na ich drodze staną nie tylko Sorakowie, ale równiez prastare potwory... Niemniej będzie to świetna okazja, by awansować członków swojej drużyny aż na 16 poziom!

Palace of Ice umożliwi kontynuowanie rozgrywki na sejwach z podstawowej kampanii Crown of the Magister i dodatku Lost Valley. Nowi bohaterowie będą mogli z kolei stworzyć postaci przynależne do dwóch nowych ras: gnomów oraz diabelstw (tieflingów). Oczywiście tak jak w przypadku obu wcześniejszych przygód, nowy dodatek będzie można przejść samodzielnie lub w trybie kooperacji do maks. 4 graczy.

Nowe DLC wprowadzi również nowe opcje do narzędzia Dungeon Maker, które z pewnością ucieszą niejednego Mistrza Podziemi. Z kolei towarzysząca premierze darmowa aktualizacja pozwoli wszystkim graczom Solasty wykorzystać przy tworzeniu postaci zupełnie nowe twarze.

Dodatek Solasta: Palace of Ice trafi w ręce graczy w maju 2023 r. Szczegółowe informacje na ten temat możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.