Awaken Realms wypuściło darmowe demo Tainted Grail: The Fall of Avalon

Wrocławskie studio Awaken Realms w pocie czoła przygotowuje się do wydania na Steamie wczesnej wersji gry Tainted Grail: The Fall of Avalon. Nie przeszkodziło im to jednak w stworzeniu krótkiego dema, które oddano w ręce graczy... już teraz!

Demonstracyjna wersja gry zawiera jej prolog i pozwala posmakować mrocznej wersji Avalonu przez ok. 30-60 minut. Nie będzie zatem otwartego świata ani wielkich fajerwerków - będzie za to wstęp do przygody, która rozpocznie się na dobre w przedostatni dzień marca.

"Awakeni" ujawnili również nieco więcej informacji na temat fazy Wczesnego Dostępu. Nadchodząca, pierwsza grywalna wersja action cRPG-a pozwoli zwiedzić całkiem spory kawałek magicznego świata i dostarczy ok. 10-15 godzin zabawy. Polscy deweloperzy przypomnieli przy tym o naturze produkcji z łatką Early Access, która oznacza, że gracze powinni spodziewać się wielu bugów i niedociągnięć, a także okazjonalnego "czyszczenia" sejwów.

 

Mimo tego deweloperzy cieszą się na myśl rozwijania Tainted Grail: The Fall of Avalon ze wsparciem społeczności. Twórcy obiecali szereg aktualizacji, z których część zostanie z pewnością zainspirowana przez samych graczy. Ponadto osoby, które zdecydują się na zakup już teraz, będą mogły nieco zaoszczędzić. Wczesna wersja najnowszej produkcji Awaken Realms będzie dostępna za niecałe $30 lub lokalną równowartość. Cena pełnej wersji gry, do czasu jej wydania, z pewnością wzrośnie.

Jeśli interesują was szczegóły, zajrzyjcie na Steama. My przypominamy, że wczesna wersja gry Tainted Grail: The Fall of Avalon wyląduje na Steamie już 30 marca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.