Zoria: Age of Shattering zadebiutuje we Wczesnym Dostępie pod koniec kwietnia

Wczesna wersja taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering miała trafić w ręce graczy w pierwszym kwartale bieżącego roku. Teraz już wiemy, że debiutancka produkcja Tiny Trinket Games zaliczy poślizg, choć na szczęście nieznaczny.

Rumuńskie studio wraz z wydawcą gry, Anshar Publishing, ogłosili że Zoria zawita na Steama oraz GOG.com 27 kwietnia. Informację tę uczczono nowym zwiastunem, który obejrzycie poniżej.

 

Przypomnijmy, że Zoria: Age of Shattering jest klasycznym, taktycznym cRPG-iem z rozbudowaną fabułą. Gracz wciela się w postać Andara Witherella, młodego i ambitnego kapitana, który dzięki swoim umiejętnościom oraz cechom charakteru robi szybką karierę wojskową i otrzymuje zadanie specjalne: zebrać drużynę zdolną uwolnić Królestwo Elionu.

Oczywiście łączy się to z zaawansowanym systemem rozwoju drużyny, możliwością rozbudowy swojej głównej twierdzy, mnogością misji, łupów oraz materiałów rzemieślniczych, z których można wykuć wspaniałe przedmioty dzięki złożonej mechanice rzemiosła. Wszystko to w świecie wypełnionym magią i niezliczonymi tajemnicami do odkrycia.

Choć Zoria: Age of Shattering zadebiutuje we Wczesnym Dostępie dopiero za nieco ponad miesiąc, to już teraz można posmakować tego taktycznego cRPG-a dzięki darmowej wersji demonstracyjnej. Pobierzecie ją ze Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.