Diablo IV: darmowe, krótkie opowiadanie "Sanctum kości" już dostępne

Powrót Lilit wprowadził świat Sanktuarium w zupełnie nową erę z nowymi bohaterami i nowymi opowieśćmi. Jedna z nich przybrała formę krótkiego opowiadania spisanego ręką Carly Anne West i udostępnionego za darmo.

Utwór zatytułowany Sanctum Kości "ustami" Tejal opowiada historię Iolaynah, która wyruszyła na wrzosowiska Scosglen w poszukiwaniu zaginionej siostry, i Dromana Grigso, czarodzieja, mającego szkolić ową siostrę. Jednakże głęboko w gnijących salach tajemniczego sanktuarium Grigso Iolaynah odkrywa mroczne sekrety i dziedzictwo jego niecnych uczynków.

Brzmi interesujące? Jeśli tak, to zapoznajcie się z całością opowiadania osadzonego w realiach Diablo IV, które zostało udostępnione w polskiej wersji językowej pod niniejszym adresem.

Warto dodać, że nie jest to ostatnia tego typu historia z Sanktuarium. Kolejne krótkie opowiadanie - Zęby zarazy autorstwa Z. Brewera - zostanie udostępnione na początku sierpnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.