gamescom 2023: drugi Sezon Diablo IV oficjalnie zapowiedziany!

Bohaterowie Sanktuarium nie skończyli jeszcze polować na Plugawce, a tymczasem Blizzard zapowiedział już kolejny Sezon atrakcji. Podczas Opening Night Live na tegorocznym gamescomie twórcy Diablo IV ujawnili Sezon Krwi.

Motywem przewodnim drugiego Sezonu będą wampiry. W Sezonie Krwi pojawi się nowa seria zadań do odkrycia, moce Wampiryzmu, które trzeba będzie wykorzystać przeciwko ich twórcom, 5 dodatkowych finałowych bossów z możliwością wskazania określonych przedmiotów unikatowych lub uberunikatowych jako łupu i wiele więcej. Pierwszy zwiastun, którego główną bohaterką jest łowczyni wampirów imieniem Erys, prezentuje się następująco:

 

Sezon Krwi wprowadzi szereg usprawnień w rozgrywce, w tym m.in.:

  • efektywniejsze zarządzanie klejnotami w ekwipunku;
  • punkty mistrzostwa i umiejętności, ulepszenia porcji mikstury i limitów oboli zostaną przeniesione do nowego Sezonu, jeśli zostaną zdobyte przez postać ze Sfery Wieczności lub wcześniejszej Sfery Sezonowej.
  • zmiany działania efektów statusu takich jak Odsłonięcie, Przytłoczenie, obrażenia od trafień krytycznych, a także odporności na żywioły.

Sezon Krwi rozpocznie się 17 października. Na więcej informacji dot. nadchodzącego starcia z wampirami w Diablo IV przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.