Monomyth: Beta Patch 4 już dostępny

Zgodnie z niedawną obietnicą Rat Tower Software wydało Beta Patch 4 do gry Monomyth. Jest to milowy krok w pracy nad tym dungeon crawlerem.

Przypomnijmy, że najnowszja aktualizacja dodaje ostatnią część głównego rdzenia gry, który spaja ze sobą poszczególne elementy i w końcu pozwala zwiedzić serce lysandriańskiej fortecy, będącej centrum gry. To oznacza nowe zadania, dostęp do handlarzy i wiele więcej.

Ponadto Beta Patch 4 wprowadza również kilka nowych mini-podziemi, w tym zupełnie nowy loch pełniący rolę samouczka, a także uzupełnia główny wątek fabularny. Warto odnotować, że ten ostatni nie jest on podzielony na rozdziały i  można go przechodzić na wiele różnych sposobów.

 

Wydanie niniejszej aktualizacji oznacza, że Monomyth wchodzi w ważną fazę szlifowania i balansowania. Oczywiście bezcenna bedzie tutaj pomoc beta-testerów, których już powinna zostać zaktualizowana.

Warto przypomnieć, że wraz z kolejną dużą aktualizacją - Beta Patchem 5 - Monomyth powinien już trafić w ręce każdego, kto wsparł finansowo kampanię projektu na Kickstarterze. Na razie nie wiadomo jednak, jak długo potrwa przygotowanie kolejnej wersji beta.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.