Grim Dawn: Patch 1.2.0.0 ukaże się już w przyszłym tygodniu

Crate Entertainment zapowiedziało datę wydania Patcha 1.2.0.0 do Grim Dawn, a także zaprezentowało ostateczną listę zmian. Zanosi się na to, że będzie to największa darmowa aktualizacja w dziejach tego action RPG-a!

Liczne zmiany, jakie już niedługo zawitają do Grim Dawn, poprawią m.in. tempo zdobywania kolejnych poziomów i wprowadzą liczne zmiany w zakresie łupów wypadających z wrogó. Wielu graczy z pewnością doceni zmianę dot. "włączania" buffów. Od teraz każda tego rodzaju umiejętność, która zostanie aktywowana, pozostanie aktywna przez cały czas i nie trzeba będzie jej już trzymać na pasku umiejętności.

Wśród nowości warto nadmienić choćby nową, bazową umiejętność Uników (oryg. Evade) oraz szereg ustawień pozwalających lepiej dopasować elementy rozgrywki do własnych potrzeb, jak np. wyłączenie mgły, cyklu dnia i nocy, zwiększenie promienia automatycznego zbierania łupów, czy włączenie liczb opisujących cooldowny. Ciekawym rozwiązaniem jest usunięcie z ekwipunku mikstur Zdrowia i Energii, które zastąpi teraz bazowa wartość umiejętności "eliksirowych" pozwalająca szybko i wygodnie aktywować cudowne wywary bezpośrednio z paska szybkiego wybierania.

 

Kompletna lista zmian jest niezwykle zmiana i dotyka niemal każdego aspektu Grim Dawn: od kampanii fabularnych przez tryby Crucible, Shattered Realms, balansowanie wrogów, klas i przedmiotów, Monster Infrequents i wiele więcej. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji znajdziecie na oficjalnym forum gry.

Pozostaje ostatnie pytanie: kiedy dokładnie należy spodziewać się wydania tej ogromnej łatki? Otóż okazuje się, że moment ten jest już bardzo blisko, ponieważ Patch 1.2.0.0 zostanie oddany w ręce graczy już 16 listopada!

Wszystko zatem wskazuje na to, że dla graczy Grim Dawn św. Mikołaj przyjdzie w tym roku nieco wcześniej. Trzeba też pamiętać, że niniejszy patch jest zarówno preludium do tego, co czeka nas w przyszłości - dodatku Fangs of Asterkarn!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.