Monomyth: styczniowy raport zapowiada nowe demo

Rat Tower Software przygotowało pierwszy w tym roku raport z prac nad dungeon crawlerem Monomyth. Zasadniczą jego część zajęło pokazanie nowości, które będzie można przetestować niebawem w nowym demie gry.

W ostatnim czasie niezależny deweloper pracował przede wszystkim nad optymalizacją poziomów oraz wydajności gry. Wprowadził również do Monomythu jedną niewielką, ale bardzo ciekawą funkcjonalność: możliwość zaglądania przez dziurkę od klucza. W rezultacie cierpliwi gracze, a szczególnie miłośnicy skradania się, zyskają dodatkowe narzędzi do oceny zagrożenia po drugiej stronie drzwi!

Raport dość dokładnie omawia najświeższe zmiany, jakie zaszły w obecnej wersji tego dungeon crawlera. Zobaczcie i posłuchajcie sami.

 

Jeśli wolicie czytać, pisemną wersję dziennika deweloperskiego znajdziecie pod niniejszym adresem.

A co ze wspomnianym demem? Otóż pozwoli ono posmakować wszystkich najnowszych funkcji gry, włączając w to poprawiony system walki, magii czy odświeżone poziomy. Premiery nowej wersji demonstracyjnej Monomythu należy spodziewać się w momencie startu najbliższego Steam Next Fest, a zatem już 5 lutego!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.