Podążaj Twitter FacebookGry PC

Podstawowe informacje

Gry PC - Leksykon - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

W Dragonborn wyruszysz z wybrzeża Morrowind na wyspę Solstheim i odkryjesz nowe miasta, podziemia oraz zadania, zyskując w trakcie przygody moc pozwalającą Ci łamać krzykami siłę woli przeciwników, a nawet ujarzmiać smoki. Los twój i całej wyspy Solstheim spoczną na szali, gdy przyjdzie Ci stawić czoła najpotężniejszemu z wrogów – pierwszemu smoczemu dziecięciu.

Cechy charakterystyczne Dragonborn:

Poznaj krainy leżące poza SkyrimOpuść prowincję Skyrim i udaj się na wyspę Solstheim. Rozwiązując zagadkę powrotu smoczego dziecięcia, spotkasz osadników – Mroczne Elfy z Kruczej Skały a także rdzennych mieszkańców wyspy, zwanych Skaalami.

Stań się najpotężniejszym wcieleniem smoczego dziecięciaWładaj mocą głosu i użyj jej w starciu z pierwszym smoczym dziecięciem.

Wykorzystaj nowe krzyki i zaklęcia, w tym aspekt smoka, dzięki któremu wyzwolisz wrodzoną smoczą potęgę i zadasz druzgocące ciosy.

Nowe moceOdkryj nowe, mroczne moce podróżując do daedrycznego wymiaru. Zbierz księgi skrywające tajemną wiedzę i wybierz nowe ścieżki rozwoju swoich umiejętności.

Nowe podziemia, stwory, uzbrojenie i wiele więcejPrzywdziej kościaną lub chitynową zbroję i posługując się stalhrimową bronią utoruj sobie drogę przez niezliczone podziemia. Zmierz się z potężnymi przeciwnikami, takimi jak popielec czy riekling.

News

Gry PC - News - Skyrim Special Edition bez wsparcia SKSE jeszcze przez długi czas

Skyrim Special Edition bez wsparcia SKSE jeszcze przez długi czas

Skyrim Script Extender, w skrócie SKSE, to jedno z najważniejszych narzędzi do Skyrima, jakie kiedykolwiek powstały. Mimo tego, plugin wciąż nie posiada swojego odpowiednika dla Skyrim Special Edition i nie wiadomo, kiedy to się zmieni.

10.04.2017 01:10

» Zobacz więcej newsów...

 

Pod lupą

Gry PC - Pod lupą - Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Gry Bethesdy starzeją się bardzo dobrze: długo i dostojnie. Kiedy o większości produkcji zapomina się po kilku miesiącach lub maksymalnie roku, dzieła studia z amerykańskiego Maryland cieszą się ogromną popularnością nawet kilka lat po wydaniu. Świetnym tego przykładem jest wydany w 2011 r. The Elder Scrolls V: Skyrim, który po dzień dzisiejszy osiąga znakomite wyniki na Steamie pod względem liczby graczy oraz czasu spędzonego wewnątrz gry. Mimo tego Bethesda podjęła decyzję, że ich słynna produkcja potrzebuje wersji "zremasterowanej". Tak powstała Special Edition: ulepszona i zawierająca w sobie "podstawkę" oraz wszystkie dodatki (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn). W skrócie Skyrim SE.

03.01.2017 14:35

     

    Galeria

    Brak galerii dotyczących wybranego zagadnienia.