Skyrim debiutuje na GOG.com z okazji 14 urodzin sklepu

Platforma GOG.com świętuje właśnie swoje 14 urodziny. I to świętuje w dość osobliwy sposób, bowiem wydając Skyrima!

Kultowa gra Bethesdy dziś po raz pierwszy zawitała na GOG.com, tym samym pozwalając przenieść sie na północ Tamriel bez DRM-ów. Skyrim jest dostępny w dwóch różnych wersjach: Special Edition (-67%) oraz Annivesary Edition (-50%).

Warto zaznaczyć, że Skyrim z GOG.com jest kompatybilny z większością modów z użyciem Nexus Mods Vortex v1.6.12 i nowszych. Wsparcie dla modyfikacji, które wymagają Skyrim Script Extender zostanie dodane jeszcze dziś. Ponadto, GOG szykuje specjalną niespodziankę dla tych, którzy oczekują jeszcze prostszej i bardziej intuicyjnej obsługi modyfikacji do gier – więcej informacji na ten temat już niebawem.

 

To nie koniec dobrych wieści. Z okazji urodzin Master of Magic Classic jest do odebrania za darmo. Ta nienajmłodsza już gra pozwala wcielić się we wszechmocnego czarodzieja i poprowadzić swoją armię do zwycięstwa. Spieszcie się jednak, bowiem giveaway potrwa tylko do niedzieli, do 23:59 czasu polskiego.

Jak to zazwyczaj bywa, z okazji urodzin GOG.com przeceniono też szereg innych gier. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.