Grim Dawn: Forgotten Gods: wiecej informacji o Shattered Realm

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Obszerny, wielopoziomy świat Shattered Realm stanowi jedną z głównych atrakcji Forgotten Gods - nadchodzącego dodatku do Grim Dawn. W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy gry postanowili opowiedzieć nieco więcej o tym niezwykłym wymiarze.

Z pewnością na brak ciekawego lore nie będą mogli narzekać miłośnicy Cairnu. Twórcy Grim Dawn obiecują, że podczas wizyty w Shattered Realm przyjdzie nam poznać mroczną historię tego miejsca, a im głębiej będziemy drążyć, tym więcej dowiemy się o destrukcji tego świata.

W mięczyczasie na naszej drodze stanie wielu nowych wrogów. Pokonanie tych silniejszych i "ważniejszych" sprawi, że w nasze ręce wpadną ich dusze... albo przynajmniej ich fragmenty. W każdym razie każda taka dusza zapewni bohaterowi przez pewien czas większą siłę i odporność. Efekty kolejnych zdobyczy nakładają się na siebie, co powinno zachęcić nas do podejmowania większego ryzyka.

Kolejną ciekawą nowinką, jaka pojawi się w Shattered Realm, są unikatowe kapliczki. W każdej z nich będzie można dobić targu z jednym z bogów: złóż ofiarę z rzadkich materiałów rzemieślniczych, a "właściciel" kapliczki wynagrodzi cię ogromną mocą. Twórcy Grim Dawn przestrzegają jednak, że cena takiej mocy może okazać się bardzo wysoka...

Brzmi interesująco? W takim razie zapoznajcie się z najnowszym artykułem z cyklu Grim Misadventures i przekonajcie się sami, jakie cuda i dziwy czekają nas w Shattered Realm!