E3 2019: Fallout 76 doczeka się w tym roku dwóch dużych, darmowych aktualizacji

Pustka spowodowana brakiem postaci niezależnej jest jednym z najczęściej wymienianych powodów klęski Fallouta 76. Bethesda postanowiła jednak wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i ponownie "zasiedlić" Appalachy. Stanie się to za sprawą jednej z dwóch aktualizacji gry, które zapowiedziano podczas targów E3 2019.

"Wielki powrót" NPC-ów nastąpi w momencie premiery darmowej aktualizacji pt. Wastelanders. Ponadto ta duża aktualizacja wprowadzi do gry nowe zadanie główne obfitujące w wybory i konsekwencje oraz godne zapamiętania postacie z unikalnymi historiami. Frakcje osadników i bandytów zamierzają ukształtować świat na własną modłę i położyć ręce na legendarnym majątku. Los tych grup zależy od tego, po której stronie staniemy. Aktualizacja trafi na serwery gry jesienią, a jej pierwszy zwiastun obejrzycie poniżej.

Kolejny update wzbogaci Fallouta 76 o Nuklearną Zimę - nowy tryb PvP dla 52 graczy. Bethesda obiecuje, że nowy moduł podchodzi do gatunku battle royale w sposób unikalny dla Fallouta i nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy. Od profitów przez atomówki po dzikie appalaskie stworzenia i C.A.M.P. - wszystko to sprawia, że Nuklearna Zima będzie stanowić powiew świeżości w znajomym trybie rozgrywki. Cel? Pokonać innych graczy i przetrwać jak najdłużej, by ostatecznie zdobyć tytuł Nadzorcy Krypty 51! Taka opcja pojawi się już w tym tygodniu dzięki darmowemu zapoznaniu z wersją pre-beta trybu Nuclear Winter, a póki co polecamy obejrzeć poniższy zwiastun.

To nie koniec dobrych wieści. Kto jeszcze nie miał okazji zagrać w Fallouta 76, ten do 17 czerwca może skorzystać z tzw. "tygodnia darmowej próby", w czasie którego Falloutowe MMO jest dostępne całkowicie za darmo. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: