The Outer Worlds już dostępne!

Zgodnie z zapowiedzią The Outer Worlds trafiło już do sprzedaży na całym świecie. Z tej okazji Obsidian Entertainment zaprezentowało nowy, premierowy zwiastun gry.

The Outer Worlds to kolejna ważna gra RPG w historii Obsidianu i pierwsza po wielu latach przerwy, za którą stoją Tim Cain i Leonard Boyarsky, twórców serii Fallout oraz “ojców” dawnego studia Troika. 

W The Outer Worlds gracz budzi się z hibernacji po spędzeniu siedemdziesięciu lat w kosmosie, na zagubionym kolonialnym statku „Hope”. W Halyconie, na skraju galaktyki, korporacje kontrolują wszystkie aspekty życia i ukrywają mroczny sekret, który może zniszczyć kolonię. 

W miarę odkrywania licznych, różnorodnych lokacji w barwnym świecie gry bohater napotyka na swojej drodze różne frakcje i poznaje mnóstwo wielowymiarowych postaci, które mogą okazać się pomocne dla powodzenia misji. Oczywiście twórcy The Outer Worlds podkreślają, że wszystkie działania i decyzje wpływają na to, jak rozwinie się historia, a także jak będzie przebiegał rozwój bohatera, historie postaci towarzyszących oraz zakończenie gry.

The Outer Worlds jest już dostępne w sklepach Windows Store oraz Epic Games Store. Na pozostałe platformy PC-towe gra zawita najwcześniej za rok.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: