The Outer Worlds: Patch 1.2 już dostępny. Nowe DLC oficjalnie zapowiedziane na przyszły rok!

W ostatnich dniach Obsidian Entertainment wydało drugiego patcha do The Outer Worlds. Przy tej okazji producenci gry zapowiedzieli również nowe DLC, które ukaże się w 2020 r.

Łatka oznaczona liczbą 1.2 likwiduje szereg bugów, a do tego wprowadza do gry kilka technicznych usprawnień, o które prosili gracze. Z pełną listą zmian zapoznacie się na oficjalnym forum Obsidianu.

Znacznie ciekawszy jest jednak otwarty list od deweloperów gry, w którym dziękują oni całemu zespołowi pracującemu nad The Outer Worlds oraz fanom, którzy w plebiscycie The Game Awards oddali swoje głosy na najnowszą produkcję Obsidianu. To właśnie ona podczas gali TGA zgarnęła nagrodę za najlepszą fabułę oraz otrzymała nominację do nagrody Gry Roku, natomiast Ashly Burch, która użyczyła swego głosu postaci Parvati Holcomb, została wyróżniona nagrodą za najlepszy występ. Wśród podziękowań znalazło się również zapewnienie, że historia opowiedziana w The Outer Worlds zostanie w przyszłym roku rozszerzona za sprawą nowego DLC!

Na szczegóły dot. dodatku przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak dla fanów action RPG-a to oczywiście wspaniała wiadomość. A może już teraz nie możecie się doczekać kontynuacji tej kosmicznej przygody?


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: