Grim Dawn: patch 1.1.8.0 dostępny, patch 1.1.9.0 w drodze!

Crate Entertainment wypuściło kolejną dużą aktualizację Grim Dawn. Patch 1.1.8.0 wprowadza wiele nowości, lecz to dopiero początek atrakcji, jakie czekają odkrywców Cairnu!

Najnowsza łatka rozszerza świat gry o kilka nowych, wcześniej niedostępnych obszarów, na których można znaleźć nowe wyzwania, ale też i nowe łupy! Wśród tych ostatnich można natknąć się na 7 nowych Monster Infrequents oraz 3 nowe egzemplarze legendarnej broni. Na najciekawsze "zabawki" z pewnością będą mogli liczyć ci, którzy stawią czoła zupełnie nowym Celestial Monster Totems. Ponadto usunięto trochę błędów i wprowadzono mnóstwo zmian balansujących rozgrywkę. Ze szczegółami zapoznacie się tutaj.

To nie koniec dobrych wieści. Na horyzoncie rysuje się już bowiem Patch 1.1.9.0, który spodoba się przede wszystkim fanom Shattered Realms. Nowa aktualizacja rozszerzy ten dziwaczny wymiar o 15 zupełnie nowych regionów pełnych istot mroku i wspaniałych łupów, które trzeba będzie wydrzeć po trupach tych pierwszych, a także 4 nowe areny bossów w Shattered Guardian Domains. Pierwsze wizualizacje nowych lokacji można obejrzeć w najnowszej odsłonie dziennika Grim Misadventures.

Data wydania nowego patcha pozostaje na razie nieznana, lecz producenci z Crate Entertainment zapewniają, że nadal nie powiedzieli ostatniego słowa. Końcówka 2020 r. i początek 2021 r. mogą być zatem całkiem ekscytujące dla graczy Grim Dawn.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.