Grim Dawn: podsumowanie 2020 r. i... zapowiedź końca wsparcia!

Najnowszy odcinek dziennika deweloperskiego Grim Misadventures podsumowuje ostatnie dwanaście miesięcy w wykonaniu Crate Entertainment. Artykuł rzuca również dużo światła na najbliższą przyszłość studia.

W 2020 r. Grim Dawn doczekało się ośmiu dużych patchów, które znacząco wpłynęły na rozgrywkę w tym popularnym action RPG-u. Na horyzoncie jest już Patch 1.1.9.0, który m.in. zlikwiduje pewnego chętnie wykorzystywanego exploita w Shattered Realms oraz wprowadzi do gry nowe zestawy legendarne. To już wszystko wiedzieliśmy. Przełomowa wiadomość jest taka, że owa łatka będzie ostatnią formą wsparcia dla Grim Dawn!

Wszystko dlatego, że w zaawansowaną produkcji wchodzi nowa produkcja Crate Entertainment - Farthest Frontier. Jest to typowy town builder, niepowiązany w żaden sposób z debiutancką grą studia, który powinien ukazać się w 2021 r. To właśnie na nim niezależne studio będzie skupiało całe swoje siły przez najbliższe miesiące.

 

Niemniej fani Grim Dawn nie powinni porzucać nadziei. Producenci gry zapowiedzieli bowiem, że pewnego dnia być konflikt pomiędzy Aetherialami i Chthonianiami może dojść do punktu, w którym ponownie przyjdzie nam wyruszyć w podróż przez Cairn...

To już jednak melodia przyszłości. Na razie pozostaje oczekiwać Patcha 1.1.9.0, który powinien zostać wydany jeszcze w tym miesiącu.

A jesli chcecie zapoznać się z całością najnowszego artykułu z cyklu Grim Misadventures, to znajdziecie go na oficjalnym forum Grim Dawn.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.