Techniczne alfa-testy Diablo II: Resurrected dla pojedynczego gracza ruszą już w najbliższy weekend

Diablo II: Resurrected to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych remasterów od lat. Już w najbliższy weekend część graczy będzie mogła posmakować go dzięki technicznym alfa-testom trybu dla pojedynczego gracza.

Wrota piekieł w wersji HD otworzą się w najbliższy piątek, 9 kwietnia, o godz. 16:00 czasu polskiego. Dostęp uzyska jednak mocno ograniczona grupa graczy z całego świata, która zostanie losowo wyłoniona z grona osób zgłaszajacych chęć uczestnictwa poprzez specjalny formularz. Szczęśliwcy w nadchodzących dniach otrzymają mailem instrukcje ze wszystkimi szczegółami związanymi z udziałem w testach. Akcja zakończy się w poniedziałek, 12 kwietnia, o godz. 19:00 czasu polskiego. 

Podczas owych alfa-testów gracze będą mogli wybrać spośród trzech z siedmiu klas postaci (barbarzyńcę, amazonkę i łotrzycę) i rozegrać dwa pierwsze akty fabuły. Nie będą obowiązywać ograniczenia dotyczące maks. poziomu postaci, zatem wszyscy testerzy otrzymają możliwość rozwijania i ulepszania swoich postaci bez żadnych limitów - aż do zakończenia technicznych alfa-testów. 

 

Czego jeszcze spodziewać się po Diablo II: Resurrected? Przede wszystkim całkowicie odświezonej oprawy graficznej: świat gry można bowiem oglądać w rozdzielczości 4K z pełnym, fizycznym renderowaniem 3D. Na graczy czeka również oprawa dźwiękowa zremasterowana w Dolby Surround 7.1. Nie zabraknie też pewnych współczesnych "ulepszeń" takich jak automatyczne podnoszenie złota, wspólna skrytka i obsługa kontrolera.

To jak? Zgłosiliście się i wyczekujecie maila? Czy raczej czekacie na premierę pełnej wersji gry?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.