Komornik: Nieskruszony, nowa gra bazująca na twórczości Michała Gołkowskiego, od dziś w sprzedaży!

Dziś swoją premierę ma nowa gra polskiego Sylen Studio, która nosi tytuł Komornik: Nieskruszony. Zbieżność tegoż z tytułem cyklu powieści Michała Gołkowskiego nie jest bynajmniej przypadkowa!

Przypomnijmy, że Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzoną w post-apokaliptycznym świecie stworzonym przez wspomnianego pisarza. Fabuła przedstawia się następująco:

 

Oto nadszedł Koniec.
Ale taki w cholerę prawdziwy, biblijny i w ogóle job twaju mać.

Państwa upadły i głupi ryj sobie rozwaliły, brat powstał przeciw bratu, a dzieci podniosły rękę na rodziców. Widać było, że lada chwila świat miał spłonąć. Tylko że coś w systemie nie zaskoczyło. Zamiast bomby termojądrowej wyszedł z tego fajerwerk. Bo nikt nie chciał umierać. Nawet jeśli plakaty i ulotki reklamowe obiecywały Życie Wieczne w jaskrawych barwach pasteli, głównym problemem okazali się sami ludzie.

Dlatego na ziemię zstąpili nowo powołani Komornicy – wybrani wedle znanych tylko Górze kryteriów śmiertelnicy, którzy zrzekli się swego życia i teraz zajmują się odszukiwaniem i egzekwowaniem z Dłużników należności za grzechy. Przyuczeni sztuki walki szlachetnym gladiusem wojownicy, pod czujnym okiem swoich Aniołów Nadzorców przemierzają świat po Apokalipsie, na własną rękę usiłując zrobić to, z czym nie mogła poradzić sobie cała potęga Niebios.

Najnowszy zwiastun gry można obejrzeć poniżej.

Gra Komornik: Nieskruszony jest już dostępny na Steamie w promocyjnej cenie 48,59 zł. Warto dodać, że również dzisiaj swoją premierę będzie nowa powieść Gołkowskiego osadzona w tym samym uniwersum - Komornik. Arena dłużników.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.