Rozgrywka rankingowa zawita do Diablo II: Resurrected na początku przyszłego roku

Rozgrywka rankingowa od zarania dziejów jest istotnym elemenem serii Diablo i nie inaczej powinno być w wydanym niedawno, zmartwychwstałym remake'u. Tego aspektu gry zabrakło w jej premierowej wersji, ale Blizzard zamierza to nadrobić za sprawą zbliżającej się wielkimi krokami Aktualizacji 2.4.

Gdy zawita ona do Diablo II: Resurrected, gracze będą mogli rozpocząć walkę o sławę i chwałę i w trzech różnych trybach rankingowych. Co ciekawe, po raz pierwszy od lat gracze będą mogli odblokować mnóstwo nowych słów runicznych w systemie rankingowym. Warto podkreślić, że te słowa runiczne nie występowały wcześniej w grze i nie będą one dostępne w trybie pozarankingowym – tak jak poprzedni zestaw rankingowych słów w oryginalnym Diablo II. Po zakończeniu sezonu rankingowego gracze, którym udało się złożyć te słowa runiczne, zostaną przeniesieni do pozarankingowej wersji gry. Następnie, na początku kolejnego sezonu rankingowego, gracze stworzą nową postać rankingową i zaczną wszystko od nowa, aby zdobyć nowe nagrody.

To bynajmniej nie wszystko. Aktualizacja 2.4 wprowadzi dużo zmian w balansie poszczególnych klas, a także dostępnych w grze najemników. Blizzard zauważył, że pustynny najemnik cieszy się zdecydowanie największym uznaniem graczy, dlatego zamierza podkręcić pozostałą trójkę w taki sposób, by eksploratorzy Sanktuarium mieli powody do częstszego ich wynajmowania.

 

Na horyzoncie jawią się też nowe schematy do Kostki Horadrimów, zmiany przedmiotów z zestawów i nowe słowa runiczne. Świeże schematy kostki umożliwią podniesienie jakości elementów zestawu, dając więcej możliwości konfiguracji postaci. Zmiany dot. przedmiotów wchodzących w skład zestawów pomogą ulepszyć najsłabsze z nich tak, aby zapewniały więcej premii. Zmiana ta powinna zmotywować graczy do częściowego i pełnego kompletowania zestawów i wybór przedmiotów uzupełniających wymienione powyżej zmodyfikowane umiejętności. Z kolei nowe słowa runiczne będą stanowić uzupełnienie zmian wprowadzonych w nadchodzącej aktualizacji dla umiejętności i najemników.

Wszystkie te zmiany i nowości zawitają na Publiczne Serwery Testowe DIablo II: Resurrected już na początku przyszłego roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z najnowszym dziennikiem deweloperskim na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.