Fallout 76: wyprawa do Dzióry zaplanowana na wrzesień

Wyprawa do Dzióry była jedną z ulubionych przygód wielu graczy Fallouta 3. Tej jesieni podobne doświadczenia czekają graczy Fallouta 76, a to za sprawą dodatku Wyprawy: Dzióra, którego nowy zwiastun został przedstawiony podczas tegorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase.

W post-apokaliptycznej Dziórze, dawniej znanej jako Pittsburgh, nie należy spodziewać się przyjaznego powitania. Lokalna frakcja o nazwie Unia zmaga się z okrutnymi bandytami, potwornymi troglodytami i wieloma innymi wrogimi siłami. Z pewnością przydałaby im się pomoc, choć łatwo nie będzie. Zobaczcie sami na poniższym trailerze.

 

Dodatek Wyprawy: Dzióra zaoferuje m.in. powtarzalne misje dostępne dla każdego gracza, dzięki którym można zdobyć nagrody takie jak punkty doświadczenia, łupy, a nawet legendarne przedmioty! Choć do wyprawy dołączyć może każdy, to rekomenduje się, aby do Dzióry wyruszali bohaterowie na co najmniej 50. poziomie doświadczenia.

Aktualizacja wprowadzi też kilka poprawek i ulepszeń, w tym zmiany w początkowym wyposażeniu, z którym mieszkańcy krypty wychodzą po raz pierwszy na pustkowie, dzięki czemu powinna ucieszyć zarówno doświadczonych, jak i nowych graczy.

Kiedy? Otóż wszystkich ww. atrakcji należy spodziewać się we wrześniu 2022 r.

Jak wam się podoba perspektywa ponownej wizyty w Dziórze?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.