Fallout 76: aktualizacja Przetestuj swój metal już dostępna

Na serwery Fallouta 76 zawitała właśnie nowa, darmowa aktualizacja. Wprowadza ona m.in. trzy nowe wydarzenia publiczne oraz rozpoczyna 9 sezon z planszą S.C.O.R.E.

Wspomniane wydarzenia to tytułowe Przetestuj swój metal, a także Nakaz eksmisji i Bimbrowa hulanka.

 

Przetestuj swój metal 

Bractwo Stali wysyła zespół terenowy do zbadania poczynań Rdzawych Orłów, grupy Krwawych Orłów, które zbierały zapasowe części robotów i budowały armię botów bojowych. To wydarzenie pojawia się na mapie w Metalowej Kopule, na północ od Fortu Atlas na Dzikiej Rubieży. Aby je rozpocząć, porozmawiajcie z nowicjuszem Pappasem. Przetrwajcie trzy rundy z trójką innych członków zespołu terenowego Bractwa w starciach z drużyną przeciwną złożoną z maszyn Rdzawych Orłów. Zdobywajcie łupy, PD i nagrody rzadkie, w tym plany wytworzenia nowego zestawu pancerza robociarza. 

Nakaz eksmisji 

Supermutanci przejęli nowe obozowisko osadników w Opoce, w którym konstruowano maszynę zwaną „likwidatorem promieniowania”. To wydarzenie pojawia się na mapie, w kraterze na wschód od Opoki i na południe od Huntersville, na Dzikiej Rubieży. Pokonajcie fale supermutantów i brońcie likwidatora promieniowania przed ich atakami, aby zapewnić mu ciągłe funkcjonowanie. Zyskajcie reputację frakcji osadników, łupy i szansę na zgarnięcie kilku rodzajów trzygwiazdkowej broni legendarnej, z których każda posiada wyjątkowe, nowe malowanie. 

Bimbrowa hulanka 

Bimbrownik Ned stoi za barem w chacie braci Sunday w Błotnisku. Odwiedźcie Neda, aby rozpocząć to wydarzenie i pomóżcie mu zdobyć kluczowy składnik bajecznego błotniskowego bimbru – jad kwasowego łykacza. Zapalcie hulankowe ognisko i zmierzcie się z hordą łykaczy, aby zebrać ich jad. Aby osiągnąć sukces, wlejcie 30 jednostek jadu do nowej partii bimbru i upewnijcie się, że destylatory przetrwają ataki łykaczy. Zyskacie reputację frakcji bandytów, łupy, zupełnie nową broń do walki wręcz, „całus łykacza”, i kilka butelek łykaczobimbru, który zwiększy obrażenia zadawane całusem łykacza. 

Wisienką na torcie jest początek 9 sezou S.C.O.R.E., który wprowadza Serce ze stali – opowieść z Wyspy Grozy. Pomyślne ukończenie tej przygody zapewni dostęp do Zestawu Wyspy Grozy, skórki kościanego łuku, kościanego tronu i nie tylko. Ponadto w tym sezonie posiadacze Fallout 1st mogą cieszyć się specjalnymi nagrodami i zwiększonym współczynnikiem zdobywania punktów S.C.O.R.E. 

Zwiastun aktualizacji przedstawia się następująco:

Co sądzicie o najświeższej zawartości w Falloucie 76?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.