Monomyth: sierpniowy raport przedstawia obecny stan prac

Miesiąc temu pierwsza grywalna wersja Monomythu trafiła w ręce beta-testerów. Rat Tower Software postanowiło podsumować ten okres w nowym raporcie oraz opowiedzieć o najbliższych planach.

Dla skromnego studia był to intensywny czas walki z raportowanymi bugami. W międzyczasie trwały prace nad kilkoma nowymi mechanikami, dzięki czemu już niedługo bohaterowie niezależni będą witać postać przy pomocy napisów wyświetlanych nad głowami, a korzystanie z pochodni czy używanie tarczy w celu powalenia przeciwnika stanie się łatwiejsze. Zmiany czekają też SI przeciwników, a ekonomia gry może zostać ponownie przebalansowana.

Wszystko to, a nawet więcej, będzie czekać na graczy Monomythu w wersji Beta 1. Wtedy też gra zostanie rozszerzona o nową lokację, pozwalającą dokładnie poznać Serpent's Bastion. Kiedy to nastąpi? Okazuje się, że testerzy gry mogą spodziewać się aktualizacji w ciągu zaledwie kilku najbliższych dni.

 

Po wydaniu wersji Beta 1, Rat Tower Software zamierza urządzić kolejne polowanie na bugi i... wrócić do pracy nad mechanikami rozgrywki oraz nową zawartością, w tym główną osadą kupiecką. Na te nowości trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Więcej informacji o aktualnym stanie prac nad debiutanckim dungeon crawlerem skromnego, austriackiego studia znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.