Zoria: Age of Shattering jednak będzie posiadać kreator postaci!

Gdy tylko Zoria: Age of Shattering osiągnęła swój podstawowy cel podczas crowdfundingowej zbiórki na Kickstarterze, producenci z Tiny Trinket Games od razu zaprezentowali cel dodatkowy, którego spełnienie miało zagwarantować rozszerzenie gry o kreator postaci. Owego celu nie udało się osiągnąć, ale i tak mamy dobre wieści!

Deweloperzy zdecydowali bowiem, że mimo wszystko stworzą system tworzenia postaci, co jest bez wątpienia dobrą informacją dla wszystkich miłośników personalizacji bohaterów. Protagonista Zorii posiada dość jasno określoną osobowość, jednakże dzięki kreatorowi postaci gracze będą mogli zdefiniować jego wygląd oraz wartości początkowych cech.

To nie koniec dobrych wieści. Producenci gry ogłosili, że już niedługo, a mianowicie po 3 listopada, fundatorzy gry otrzymają dostęp do rozszerzonego dema Zorii, które zapewni dodatkowe 2-3 godziny zabawy. Mniej więcej w tym samym czasie zostanie uruchomiony sklep w serwisie BackerKit, który obecnym donatorom pozwoli zwiększyć próg wpłaty, a tym, którzy przegapili kampanię na Kickstarterze, dołączyć do grona crowdfundingowych "inwestorów" tego taktycznego cRPG-a. Niebawem rozesłaną zostaną też ankiety, które pomogą deweloperom w dostarczeniu nagród do donatorów projektu.

 

Co z pozostałymi nagrodami? Te zostaną rozdystrybuowane w okolicy premiery pełnej wersji gry Zoria: Age of Shattering, która będzie miała miejsce w trzecim kwartale 2023 r. NIeco wcześniej, bo już w pierwszym kwartale tego samego roku, gra powinna zadebiutować na Steamie/GOG.com w wersji Wczesnym Dostępem, a jej fundatorzy otrzymają wówczas swoje klucze.

Więcej informacji o planie wydawniczym Tiny Trinket Games znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.