Idris Elba dołączy do obsady gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności!

Keanu Reeves nie będzie już jedyną gwiazdą światowego formatu w obsadzie gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED ogłosiło właśnie, że w dodatku Widmo wolności usłyszymy głos Idrisa Elby, który użyczy go Solomonowi Reedowi.

W pierwszym i prawdopodobnie jedynym rozszerzeniu Cyberpunka 2077 ten doświadczony agent tajnych służb Nowych Stanów Zjednoczonych wyruszy wspólnie z V wyruszy na szalenie niebezpieczną misję. Postać Reeda została przedstawiona na nowym zwiastunie podczas gali The Game Awards 2022, który pozwala również po raz pierwszy spojrzeć na nowy obszar Night City znany jako Dogtown. Zobaczcie sami.

 

I jak wrażenia?

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności trafi na półki sklepowe w 2023 r. Dokładna data premiery i cena dodatku zostanie ujawniona w przyszłości.

Warto dodać, że Idris Elba może nie być jedyną nową osobistością w Widmie wolności. Spekuluje się, że w obsadzie pojawi się również Sasha Grey, choć informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona przez RED-ów.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.