Wolcen: Rozdział IV będzie "zupełnie nowym startem"

Wraz z końcem roku producenci z Wolcen Studio ujawnili kolejne informacje na temat nadchodzącego, czwartego rozdziału action RPG-a Wolcen: Lords of Mayhen. Zakres zmian będzie tak duży, że zdaniem deweloperów kwalifikuje się jako "zupełnie nowy start".

Co to oznacza? Na szczęście nie całkowite usunięte dotychczasowego postępu, choć gracze i tak mogą przeżyć pewien szok. Kiedy bowiem ta wielka aktualizacja trafi do Wolcena, wszyscy bohaterowie, którzy osiągnęli co najmniej poz. 45 lub ukończyli Rozdział III, zostaną przekonwertowani do nowego formatu rozgrywki.

W praktyce to oznacza, że każda postać - bez względu na to, czy Standard czy Legacy - zostanie bohaterem klasy Bloodtrail na poz. 40. Punkty atrybutów oraz Gate of Fates trzeba będzie rozlokowac od nowa, ale za to zachowane zostaną wszystkie dotychczasowe przedmioty, włączając w to barwniki, skiny pancerzy, a nawet złoto. Oczywiście statystyki przedmiotów zostaną przeskalowane, by odpowiadały nowej rzeczywistości.

 

Niestety, gracze będą musieli przełknąć też gorzką pigułkę. Całkowity reset nie ominie War Tables oraz systemu Stormfall City Building, choć w tym drugim przypadku producenci z Wolcen Studio cały czas rozpatrują możliwość przeniesienia postępu poczynionego przy określonych projektach. Należy też spodziewać się dużego zmniejszenia kosztów wznoszenia przyszłych budowli.

Więcej informacji o nadchodzących zmianach w Wolcenie, w tym wizualizacje kilku nowych, unikatowych przedmiotów, znajdziecie w niniejszym artykule. Z kolei pod tym adresem zapoznacie się z przykładowymi liczbami dot. redukcji punkt dośw., kosztów budowania, a także balansowania umiejętności.

Jak zatem widać, aktualizacja, która wprowadzi do gry Wolcen: Lords of Mayhem Rozdział IV, będzie jedną z największych w jej historii. Data wydania pozostaje na razie nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.