Monomyth: więcej informacji o nadchodzącym Beta Update 2

Już niedługo najhojniejsi donatorzy Monomythu na Kickstarterze otrzymają w swoje ręce wersję Beta Update 2. Czego się po niej spodziewać? Rat Tower Software omawia to zagadnienie w najnowszym dzienniku deweloperskim.

10-minutowe nagranie przedstawia nowe poziomy, na które składają się podziemna wieża oraz połączone z nią szyby kopalń. Film pozwala zagłębić się w proces powstawania tego poziomu, nie szczędząc przy tym samokrytyki dot. błędów w sztuce level designu. Ponadto materiał prezentuje m.in. nową broń, zaklęcia oraz kilku NPC-ów. Wszystko to zobaczycie poniżej.

 

Jeśli wolicie dzienniki deweloperskie do czytania niż do oglądania, to pełny transkrypt filmu znajdziecie pod niniejszym adresem.

Beta Update 2 Monomythu jest zatem tuż za rogiem, natomiast prace nad kolejną aktualizacją są już w zaawansowanym stadium prac, dlatego jej wydania należy się spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Rat Tower Software przypomniało również, że gdzieś pomiędzy aktualizacjami nr 4 i 5, a zatem w perspektywie kilku miesięcy od teraz, dostęp do bety dungeon crawlera otrzymają wszyscy donatorzy z crowdfundingowej kampanii na Kickstarterze.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.