Wielka Księga POP-UP World of Warcraft

Podstawowe informacje

W tym encyklopedycznych rozmiarów tomiszczu znajdziecie nie tylko w pełni przestrzenne modele najbardziej charakterystycznych miast Warcrafta, ale i wiele najnowszych ciekawostek ze świata (w tym tragiczny los, jaki zgotowała Sylwana stolicy nocnych elfów, Drzewu Świata Teldrassilowi).

Każda kolejna stronica odsłoni przed Wami tajemnice Azeroth. Położony w skalistym kanionie Orgrimmar - stolica Hordy, Wichrogród - potężna twierdza Przymierza z wysokimi basztami i grubymi murami, ukryta w głębi góry Żelazna Kuźnia – duma krasnoludów, czy zrujnowany przez hordy demonów i nieumarłych Lordaeron wraz z innymi połączy się w zdumiewających rozmiarów mapę 3D.

Na każdej ze stron znajdziecie również przeróżnej wielkości tajemnicze zakładki, których sekrety poznacie dopiero po ich rozłożeniu; notka historyczna, przestrzenny model przywódcy frakcji, a nawet cały budynek – przekonajcie się sami, co skrywają. Ozdoba kolekcji, miniaturowe tło do sesji gier fabularnych, plansza do zabawy – każdy znajdzie wiele ciekawych zastosowań dla tej pozycji.

  • Autor:
  • Wydawca: Insignis
  • Data premiery:
  • Oryg. tytuł: The World of Warcraft Pop-Up Book
  • Nr wydania: 1
  • Okładka: twarda

News

więcej...

Pod lupą

Wielka Księga Pop-up World of Warcraft - Recenzja

Na przestrzeni ostatnich lat Blizzard Entertainment może pochwalić się nie tylko wieloma wspaniałymi grami, ale również znakomitymi książkami towarzyszącymi, które porządkują, a niekiedy nawet rozszerzają wiedzę o stworzonych przez siebie światach. O niedawno wydanej Wielkiej Księdze Pop-up World of Warcraft warto powiedzieć kilka słów więcej.

więcej...