Andrzej Sapkowski pisze kolejną książkę w uniwersum Wiedźmina!

Andrzej Sapkowski to nadal prawdziwa marka, jeśli chodzi o polską fantastykę, dlatego każda informacja o tym, że Łodzianin pisze nową książkę, zakrawa o małą sensację. Wrażenie to potęguje się zwłaszcza, gdy AS twierdzi, że zamierza dopisać kolejne historie do uniwersum Wiedźmina - a to właśnie zamierza zrobić!

Sensacyjne doniesienia napłynęły do nas z wiosennej edycji konwentu Warsaw Comic Con. Podczas swojego spotkania autorskiego Sapkowski przyznał, że pracuje nad nową książką w świecie Wiedźmina! Czy można prosić o lepsze źródło?

Pisarz nie zdradził jednak żadnych szczegółów. Zapewnił tylko, że pięcioksiąg opowiadający o przygodach Geralta z Rivii jest częścią zamkniętą i nie zamierza dopisywać do niego żadnych pre- ani sequeli. Mimo wszystko takie oświadczenie pozostawia spore pole do interpretacji, prawda?

Złośliwi powiedzą, że Sapkowski wraca do Wiedźmina, ponieważ skończyły mu się pieniądze. My nie zamierzamy wchodzić w taką polemikę i zapytamy po prostu, w jakim czasie - waszym zdaniem - zostanie umiejscowiona nowa wiedźmińska opowieść? Jeśli macie swoje typy, podzielcie się nimi z nami!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.