Powieść "Assassin's Creed: Spisek Maga" zadebiutowała dziś w polskich księgarniach

Nie co dzień zdarza się, by do księgarń trafiały powieści ze świata Assassin's Creed, lecz niepowiązane z konkretnymi grami. Tak jest jednak w przypadku Spisku Maga - historii spisanej ręką Kate Heartfield.

Książka ukazała się na polskim rynku nakładem wyd. Insignis. Tytułem wprowadzenia:

 

Londyn, rok 1851. Pierrette, zuchwała akrobatka dająca popisy na Wielkiej Wystawie, ratuje przed porywaczami matematyczkę Adę Lovelace i wikła się w odwieczny konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami. Ada, która okazuje się nieuleczalnie chora, powierza Pierrette swoje tajemnice i nakazuje jej odnaleźć straszliwą broń, którą projektowała dla zagadkowego naukowca posługującego się pseudonimem „Mag”. Jedynym sprzymierzeńcem Pierrette jest Simeon Price, przyjaciel Ady z dzieciństwa i członek bractwa stawiającego ponad wszystko wolną wolę.

Pierrette i Simeon wspólnymi siłami odkrywają zdumiewającą intrygę mającą za cel destabilizację Europy poprzez zamachy na tle politycznym. Ścigając się z czasem i zachowując ostatki nadziei, podążają tropem zabójców i bomb, by zniweczyć krwawy plan templariuszy.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie powieści Assassin's Creed: Spisek Maga.

Przed potencjalną decyzją o zakupie tej pozycji koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją Spisku Maga.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.