Premierowa recenzja powieści "Cyberpunk 2077: Bez przypadku" już jest!

Już za niespełna dwa miesiące gracze Cyberpunka 2077 będą mogli powrócić do Night City za sprawą dodatku Widmo wolności. Kto nie chce czekać tak długo, ten już dziś może zanurzyć się w powieści Rafała Kosika zatytułowanej Bez przypadku, której recenzja właśnie zawitała na łamy naszego portalu.

Swoje przemyślenia na temat tej samodzielnej opowieści przelał na cyfrowy "papier" Murky. Oto wstęp do jego tekstu:

 

Cyberpunk 2077 miał zostać najważniejszą polską grą od czasów Wiedźmina 3 i zawojować świat w co najmniej równym stopniu. Skończyło się... dobrze, miejscami nawet bardzo, ale przygodom V z całą pewnością daleko było do wiekopomnego hitu, jakiego spodziewała się część fanów. Niebawem REDzi dostaną drugą szansę, bowiem na rynek trafi rozszerzenie Widmo wolności. Zanim się to jednak stanie, czas ponownie zastukać w promocyjny bębenek, a zagranie jednego z ważniejszych dźwięków przypadło Rafałowi Kosikowi.

Jeśli chcecie dowiedzieć sie, czy warto wybrać się na tę szalonę eskapadę do Night City wraz z Rafałem Kosikiem i jego bohaterami, zapoznajcie się z naszą kompletną recenzją powieści Cyberpunk 2077: Bez przypadku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.