"Szerń i Szerer: Zima przed burzą", czyli ostatni tom monumentalnej Księgi Całości, od dziś w księgarniach!

Od dziś w księgarniach można znaleźć powieść Feliksa W. Kresa pt. Szerń i Szerer: Zima przed burzą. Jest to jedenasty i zarazem finałowy tom kultowej Księgi Całości.

Jest to pierwsze wydanie ostatniej książki zmarłego w zeszłym roku pisarza. Trafiło ono do księgarń za sprawą Fabryki Słów, która przedstawia tę pozycję w następujący sposób:

 

Wciąż żyją ludzie, którzy przed półwieczem widzieli ostatnią bitwę Szerni z Alerem. Bitwę, jak sądzili, zwycięską. Dziś dawna Potęga, nie unicestwiona a jedynie uśpiona, zaczyna pożerać własny świat i własne dzieci.

Alerowie tysiącami przekraczają północną granicę i zalewają Armekt, broniony resztkami wojsk ocalałych z wojny między dwiema najpotężniejszymi kobietami świata. Teraz to one, te które w listach nazywają się siostrami, będą musiały odłożyć na bok dumę i nienawiść i wspólnie stawić czoła zagrożeniu, jakiego nie widział jeszcze świat pod niebem Szerni.

Gdy dwie królowe ślą listy, gdzieś daleko na północy, wśród mroku i śniegu, rozpoczyna się rozpaczliwa, uświęcona rzeź. Rzeź, po której nic już nie będzie takie samo.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie Szerni i Szereru: Zimy przed burzą.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.