Drugi tom "Daru anomalii" Pawła Zbroszczyka od dziś w księgarniach

Dzisiaj swoją premierę miała druga część powieści Pawła Zbroszczyka pt. Dar anomalii. Jest to kontynuacja ciepło przyjętej opowieści osadzonej w autorskim swiecie fantasy.

Książka ukazała się nakładem wyd. Elfickiego. Tytułem wstępu:

 

Bezsenni to potężne istoty, które zsyłają magicznych posłańców, a ci wnoszą w światy brakujące pierwiastki dobra bądź zła.

Nawet najwyżsi mogą jednak popełnić błąd.

W Estepii wybucha gorączka taurynu. Rzadki kryształ jest cenniejszy od armii, władzy i koneksji, może uczynić posiadacza silniejszym od cesarza. Stanowi śmiertelne zagrożenie dla magicznie uzdolnionych – blokuje magię. Podczas gdy Bren i Leba wciąż uciekają przed piewcami, rozwijając nadnaturalne zdolności oraz odkrywając niewiarygodne miejsca Estepii i świata Parkan, Styks, przesiąknięty złem posłaniec, usiłuje zdobyć tauryn, by zagrozić cesarzowi. Ma również inny przerażający cel: nie spocznie, dopóki nie zgładzi wszystkich Bezsennych.

W obliczu nadciągającej katastrofy Bren będzie musiał wziąć głęboki wdech i zanurzyć się w lodowate odmęty nieznanego. Czy w dawnym łotrze i złodziejaszku istnieje wystarczający pierwiastek dobra, by Estepia nie pogrążyła się w chaosie?

Więcej informacji o książce znajdziecie na naszej stronie drugiego tomu Daru anomalii.

Koniecznie zapoznajcie się też z naszą przedpremierową recenzją nowej powieści Pawła Zbroszczyka.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.