Broken Roads

Podstawowe informacje

Broken Roads jest grą zrodzona z miłości do tradycyjnych komputerowych RPG-ów, w której gracze przemierzają opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera. Broken Roads oferuje graczom unikatowy system moralności — tzw. kompas moralny. Ta nowatorska metoda pozwala, aby wybrane opcje dialogowe oraz decyzje podejmowane podczas wykonywania zadań wpływały na filozoficzne nastawienie postaci, a także vice versa.

Niezapomniana przygoda

Wejdź w świat gry osadzonej w postapokaliptycznej Australii Zachodniej, pełnej niejednoznaczności fabularnych, głębokich historii i przekonujących postaci. W trakcie epickiej przygody doświadczysz wielu skomplikowanych wątków, rozgałęzień fabularnych oraz zapadających w pamięć spotkań. Odkryjesz tajemnice, rozwiążesz polityczne spiski oraz stawisz czoła dylematom moralnym, które zakwestionują twoje poczucie dobra i zła. Każda podejmowana przez ciebie decyzja będzie miała wpływ na fabułę, prowadząc do jednego z wielu zakończeń i zapewniając ci prawdziwie spersonalizowaną rozgrywkę. Dzięki klimatycznym opisom i żywym dialogom, cały świat gry — od bogatej fabuły, aż po najdrobniejsze szczegóły — żyje, dostarczając ci wciągającej i niezapomnianej przygody.

Klasyczny RPG w nowoczesnym wydaniu

Gra idealnie łączy elementy typowe dla klasyków RPG z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, zapewniając ci wyjątkową i spersonalizowaną rozgrywkę. Postacie w grze nie są przypisane do żadnej klasy, co jeszcze bardziej poszerza możliwości rozwoju bohatera, ponieważ wybierasz zdolności i umiejętności tak, jak masz na to ochotę. Wprowadzenie całkowicie nowych elementów fabularnych dodaje mechanice gry głębi i złożoności, a także pozwala doświadczyć intrygujących wyborów moralnych i wciągających łuków narracyjnych.

Kompas moralny

Do gry zaimplementowany został innowacyjny system moralności, który wykracza poza tradycyjny podział na dobro i zło. Zamiast tego nacisk położony jest na filozoficzną podbudowę postaci, co pozwala graczom na kształtowanie światopoglądu swojego bohatera na wiele unikatowych i zniuansowanych sposobów.

Niech za przykład posłuży postać, która skłania się ku utylitaryzmowi — będzie ona działała zgodnie z zasadą większego dobra, podejmując decyzję w oparciu o sumę korzyści dla społeczeństwa, nierzadko kosztem pojedynczych ludzi.

Z każdą trudną decyzją istnieje ryzyko, że kompas moralny postaci przechyli się, potencjalnie sprawiając, że stanie się bardziej ograniczona umysłowo lub odwrotnie — bardziej otwarta na świat. Nierzadko w trakcie całej podróży postacie doświadczać będą całkowitego przewartościowania.

System pozwala graczom na stworzenie bohatera z wyjątkową tożsamością moralną, na którą wpływać będą wszystkie wydarzenia i związki z ludźmi, ale również skutki decyzji podejmowanych w trakcie przygody.

Autentyczna Australia

Pokonuj australijskie pustkowia, eksploruj rozpadające się centra miejskie i przemierzaj zdradzieckie pustynie, starając się odkryć sekrety tej upiornie olśniewającej, acz niebezpiecznej krainy. Uciekaj, walcz i zawieraj nowe sojusze w świecie, który doskonale oddaje esencję różnorodności społecznej i krajobrazowej Australii Zachodniej, przynosząc powiew świeżości do gatunku gier postapokaliptycznych.

News

Post-apokalipsa w klimacie Zachodniej Australii? Czemu nie? Broken Roads, debiutancka produkcja studia Drop Bear Bytes, po wielu opóźnieniach w końcu zaliczyła swoją premierę!

więcej...