Wojna o Iokath - nowy epizod SW: TOR - Knights of the Eternal Throne już dostępny

Wojna o dominację w galaktyce weszła dziś w zupełnie nowy rozdział. Na serwerach Star Wars: The Old Republic pojawił się kolejny epizod dodatku Knights of the Eternal Throne, który zatytułowano The War for Iokath.

Po upadku Wiecznego Imperium Republika oraz Sithowie powracają do walki między sobą - i to walki szczególnie okrutnej, bowiem stawką są bogate złoża surowców na planecie Iokath. Mówi się również, że na miejscu znajduje się również potężna maszyneria bojowa... Tak potężna, że może zapewnić jednej ze stron konfliktu zdecydowaną przewagę. Outlander nie może pozostawić tej sprawy samej sobie.

The War for Iokath to jednak nie tylko nowy wątek fabularny. Epizod przywraca do gry dwóch starych kompanów: wojownika Imperium Malavala Quinna oraz oficer Republiki, Elarę Dorne. Do tego wszystkie nalezy dodać nową Daily Area na planecie Iokath, a także kolejną Operację, której celem jest zniszczenie potężnego droida o nazwie Tyth.

Więcej informacji na temat najnowszego epizodu Knights of Eternal Throne znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.