SW: TOR: aktualizacja 7.3.1 już dostępna

Częstotliwość aktualizacji Star Wars: The Old Republic znacząco spadła, dlatego każdy kolejny update gry jest wydarzeniem samym w sobie. Dla tych, którzy wyczekiwali nowej aktualizacji i nowej zawartości, mamy bardzo dobre wieści.

Game Update 3.7.1 właśnie wjechał na serwery SW: TOR i wniósł m.in. nowy sposób wprowadzania fabuły w Galaktycznych Sezonach. Od teraz postęp w historii jest połączony z nagrodami w tych ostatnich: gracze odblokowują kolejne misje fabularne wraz z osiąganiem kolejnych celów sezonowych aż do poz. 40, który gwarantuje dostęp do ostatniego, finałowego zadania.

W najnowszym Galaktycznym Sezonie, Confidence in Power, bohaterowie spotkają astromecha o imieniu 3V-1L, osobliwego druida służącego swemu tajemniczemu Mistrzowi. Robot wystawi gracza na szereg prób, by sprawdzić, czy jest on godzień nauk "ciemnej strony" jego Mistrza. O tym, czy jest to jedynie żart, czy prawdziwe zagrożenie, gracze będą musieli zdecydować samodzielnie, ponieważ tylko pokonywanie kolejnych "prób" pozwoli odkryć prawdziwe intencje droida.

 

Ponadto Game Update 3.7.1 wprowadza szereg usprawnień w zakresie interfejsu użytkownika, zmiany balansujące rozgrywkę, a także wiele nowych, ciekawych przedmiotów do nabycia w Cartel Market, w tym m.in. przedmioty inspirowane Ahsoką oraz Wielkim Admirałem Thrawnem.

Ze szczegółową listą zmian, jakie wprowadza do Star Wars: The Old Republic Game Update 3.7.1, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.