SW: TOR: Galaktyczny Sezon 6 oraz aktualizacja 7.4.1 już dostępne

Na serwerach Star Wars: The Old Republic pojawił się właśnie Game Update 7.4.1. Nowa aktualizacja oznacza również początek szóstego Galaktycznego Sezonu.

W nowym sezonie, który zatytułowano Building a Foundation, gracze wracają na Copero, gdzie ród Inrokini z Chiss Ascendancy pragnie poznać mocne strony innych rozumnych istot we wszechświecie. Gracze mogą zatem udzielić swojej pomocy w zamian za dyskretną bazę operacyjną w macierzystym sektorze Chissów. Nowa twierdza, dostępna po ukończeniu poziomu 1 na ścieżce nagród, służy również za centrum nowej zawartości fabularnej. Pierwszą misję fabularną można odblokować od razu, a Kolejne dwie na poziomach 15 I 40.

Galaktyczny Sezon 6 wprowadza również specyficzną nowość, a mianowicie misje Date Night. Zapewniają one graczom możliwość spędzenia czasu z ukochaną osobą z dala od galaktycznych konfliktów, a to za sprawą wciągającej, filmowej sceny dopasowanej do zainteresowań ich partnera - niezależnie od tego, czy jest to wyjście na drinka do kantyny, wymagająca myślenia partyjka dejarika, czy też sparing. Na razie w Date Night pojawiły się agent SIS Theron Shan, lord Sithów Lana Beniko, zakuulański kapitan Koth Vortena i były Wieczny Imperator Arcann, a każda z tych postaci posiada własną unikalną scenę. Wielokrotne ich ukończenie pomoże zdobyć wyjątkowe nagrody w tym osiągnięcia, tytuł i nowy element dekoracyjny upamiętniający randkę.

 

Nowy Galaktyczny Sezon to oczywiście również nowe łupy do odblokowania w tym nowe zestawy pancerzy i broni, stwór oraz mechaniczny wierzchowiec, a także elementy dekoracyjne i wiele więcej. Z kolei w Cartel Market pojawiły się już m.in. zestaw przedmiotów dla Copero Stronghold, zestawy mieczy świetlnych i pancerzy Gothic Master oraz Prime Centurion.

Szczegółowe informacje na temat najświeższej aktualizacji Star Wars: The Old Republic znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.