Twórcy SW: TOR zapowiedzieli Game Update 7.4.1 i 6 Galaktyczny Sezon

Podczas prezentacji na żywo BioWare odkrył karty dot. najbliższej przyszłości Star Wars: The Old Republic. Nadchodzący Game Update 7.4.1 oraz 6 Galaktyczny Sezon wprowadzą do gry m.in. nową twierdzę, wyposażenie, a także nowy rodzaj misji.

W nowym sezonie, który zatytułowano Building a Foundation, gracze powrócą do Copero. Tamtejszy ród Inrokini z Chiss Ascendancy pragnie poznać mocne strony innych rozumnych istot we wszechświecie, więc gracze mogą udzielić swojej pomocy w zamian za dyskretną bazę operacyjną w macierzystym sektorze Chissów. Nowa twierdza, dostępna po ukończeniu poziomu 1 na ścieżce nagród, posłuży za centrum nowej zawartości fabularnej. Pierwszą misja fabularna zostanie odblokowana od razu, a Kolejne dwie na poziomach 15 I 40.

Zupełną nowością w Galaktycznych Sezonach będą misje Date Night, które zapewnią graczom możliwość spędzenia czasu z ukochaną osobą z dala od galaktycznych konfliktów. Gracze rozegrają wciągającą, filmową scenę, dopasowaną do zainteresowań ich partnera, niezależnie od tego, czy jest to wyjście na drinka do kantyny, wymagająca myślenia partyjka dejarika, czy też sparing. Na początku w Date Night pojawią się agentka SIS Theron Shan, lord Sithów Lana Beniko, zakuulański kapitan Koth Vortena i były Wieczny Imperator Arcann, a każda z tych postaci będzie posiadać własną unikalną scenę. Wielokrotne ich ukończenie pomoże graczom zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym osiągnięcia, tytuł i nowy element dekoracyjny upamiętniający randkę.

 

Ponadto w 6 Galaktycznym Sezonie gracze będą mogli odblokować nowe zestawy pancerzy i broni, stwora oraz mechanicznego wierzchowca, a także elementy dekoracyjne i wiele więcej. Z kolei w Cartel Market pojawią się m.in. zestaw przedmiotów dla Copero Stronghold, zestawy mieczy świetlnych i pancerzy Gothic Master oraz Prime Centurion. Nowy, czerwono-różowy pakiet barw jest dostępny od teraz do 29 lutego. Ulepszone zielone i złote barwy pojawią się w marcu.

Jeśli pragniecie poznać jeszcze więcej informacją, poniżej publikujemy zapis kompletnej transmisji.

To bynajmniej nie koniec atrakcji czekających niebawem na graczy Star Wars: The Old Republic. Podczas prezentacji producenci napomknęli również o Game Update 7.5 zatytułowanym Desperate Defiance, który będzie kontynuował obecny wątek fabularny i przeniesie graczy z powrotem na planetę Hutta. Wówczas w grze pojawią się misje fabularne Lane Vizli, wiosenne wydarzenia na Dantooine i nie tylko. Na więcej informacji trzeba będzie jeszcze poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.