Twórcy Crossroads Inn ogłosili kampanię crowdfundingową

Większość dobrych przygód rozpoczyna się w tawernie. A co, jeśli samo prowadzenie tawerny miałoby być przygodę? Taki pomysł na grę mają producenci Crossroads Inn z polskiego studia Kraken Unleashed, którzy właśnie ogłosili, że ich projekt wkrótce zawita na Kickstartera!

Informacja prasowa wydawcy gry, Klabatera:

 

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

Crossroads Inn to gra łącząca gatunki - management sim i RPG. Produkcja tworzona jest przez warszawskie studio Kraken Unleashed. W Crossroads Inn gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa. Kraken Unleashed chce w realizację projektu zaangażować również społeczność fanów gry i zaprosić ich do udziału w zbiórce na Kickstarterze. Obecnie trwają również prace nad wersją beta gry.

Osoby, które zdecydują się wesprzeć nasz projekt dostaną dostęp do early access, unikatowe prezenty i dodatkowe treści w grze. Co ważne, gracze będą mogli przekazać nam swoje uwagi i obserwacje, co może zdecydować o ostatecznym wyglądzie projektu – ich głosy są dla nas najważniejsze – dodaje Michał Gembicki, szef Klabatera.

Start kampanii na Kickstarterze zaplanowany jest na 12 lutego 2019 i potrwa 30 dni. Zanim to nastąpi, obejrzyjcie poniższy gameplay oraz kilka pierwszych screenów.

Jak wam się podoba pomysł na Crossroads Inn? Zamierzacie wesprzeć projekt na Kickstarterze?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.