Znamy dokładną datę premiery ESO: Wrathstone

Kiedy ZeniMax Online Studios zapowiadało Wrathstone - pierwsze DLC z tzw. Roku Smoka w The Elder Scrolls Online - obiecywało, że dodatek bardzo szybko zawita na serwery gry. Dziś już wiemy, że nie mylili się ani o włos.

W ESO: Wrathstone zagramy bowiem już 25 lutego. Przypomnijmy, że nowe DLC rozszerzy świat The Elder Scrolls Online o dwa nowe podziemia: Frostvault oraz Depths of Malatar. To właśnie tam znajdują się dwie części tytułowego Wrathstone'a, za pomocą którego Cesarski kanclerz Abnur Tharn otworzył wrota Halls of Colossus i tym samym uwolnił uśpione w tym miejsce bestie, co mogliśmy obejrzeć na pierwszym zwiastunie ESO: Elsweyr. Dzięki temu DLC dowiemy się, w jaki sposób artefakt znalazł się w rękach niefrasobliwego badacza, penetrując nowe lochy wespół ze słynną redgardzką uczoną Tharayyą.

Twórcy gry ujawnili również więcej informacji na temat jednej z nowych funkcjonalności, która trafi do The Elder Scrolls Online za sprawą darmowej Aktualizacji 21 - Zone Guide. Nowa mechanika będzie dostępna z poziomów Activity Feed, panelu Announcements oraz Map UI i dostarczy nam wszelkich niezbędnych informacji na temat danej lokacji takich jak dostępne Osiągnięcia, ukończone misje, odblokowane Wayshrines, zakończone Delves, Public Dungeons, pokonani bossowie, czy odwiedzone PoI. Zone Guide ułatwi również nawigację w fabularnej części gry - w tym celu wystarczy nacisnąć przycisk “Start Zone Story” lub “Continue Zone Story”, a gra pokieruje nas do odpowiedniej osoby. Szczegółowe informacje na temat nowej funkcjonalności znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.