ESO: Wrathstone: poznajcie Tharayyę

Tharayya jest jedną z głównych bohaterek dodatku Wrathstone oraz nowego wątku fabularnego, który będzie rozwijany przez cały Rok Smoka w The Elder Scrolls Online. Twórcy gry postanowili opowiedzieć nieco więcej o redgardzkiej uczonej.

Informacje o Redgardce pochodzą z informacji wywiadowczych Cesarskiego Biura Rozdzielonych Tomów. Oto jedna z wielu relacji:

 

Tak, spotkaliśmy się. NIgdy nie spotkałem nikogo, kto byłby tak zainteresowany moimi badaniami. Bardzo mi to schlebiło! Musimy z Tharayyą spotkać się na tydzien, by przedyskutować moją teorię dotyczącą fundacji Arkngthamz-Phng. Jest samoukiem, a ja znam badaczy, którzy nie posiadają takiej wiedzy po całych dekadach spędzonych w Akademii Sapiarchów! Szkoda tylko, że jest taka… terytorialna. No cóż, nie chciałbym mówić źle o koleżance po fachu. Chodzi tylko o to, że rywalizacja o nieznane ruiny potrafi być naprawdę ostra! Zwłaszcza z nią. Nie zwykłem wysuwać bezpodstawnych oskarżeń, aczkolwiek podejrzewam, że ukradła moje notatki na temat Dwemerów ze wschodniego Skyrim.

Neramo

Jeśli chcecie lepiej poznać Tharayyę, to zapoznajcie się z kilkoma kolejnymi raportami na jej temat. I pamiętajcie, że DLC zatytułowane Wrathstone zawita na serwery The Elder Scrolls Online już 25 lutego!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.