Nowa odsłona Star Wars: Knights of the Republic w opracowaniu?

Seria Knights of the Old Republic, znana w skrócie jako KotOR, zapisała się w historii gier cRPG złotymi zgłoskami. Nic zatem dziwnego, że temat stworzenia kolejnej gry osadzonej w czasach Starej Republiki powraca cyklicznie niczym bumerang. Sęk w tym, że konkretów wciąż brak.

W ostatnich dniach w internecie znów zawrzało od plotek. Jako pierwszy głos zabrał dobrze poinformowany w sprawach Gwiezdnych Wojen Bespin Bulletin, który utrzymuje, że kolejna część KotOR-a jest w fazie produkcji w studiu niezależnym od EA. Nowa odsłona popularnej serii jest jedną z tych gier, na które LucasFilm niedawno miało udzielić licencji zewnętrznym podmiotom.

 

Przy okazji mojego kopania słyszałem, że projekt Knights of the Old Republic jest gdzieś w produkcji. Rozmawiałem z kilkoma osobami, a do tego dowiedziałem się, że zdaniem Jasona Schreiera nie chodzi o EA i "nigdy nie zgadniemy", które studio robi tę grę - stwierdza Bespin Bulletin.

Nate Najda, który co jakiś czas wypuszcza wiarygodne informacje o niezapowiedzianych grach, również zabrał głos w tej sprawie.

To nie jest tak wielka tajemnica jak sądzicie. Po prostu to nie jest wielkie studio, które wszyscy znają - napisał Najda, komentując kwestię twórców stojących za nowym KotOR-em.

Jak zatem widać, coraz więcej osób zorientowanych w branży gamingowej podgrzewa atmosferę wokół nowego KotOR-a. Mimo tego, są to wciąż strzępki informacji i trudno powiedzieć, czy i kiedy nowa gra z serii Knights of the Old Republic ujrzy światło dzienne.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.