Blizzard nagrodzi uczestników akcji charytatywnej zwierzakami w World of Warcraft

Blizzard Entertainment i organizacja Lekarze Bez Granic połączyli siły, by wesprzeć walkę z pandemią COVID-19 oraz jej skutkami. Każdy, kto dołączy do akcji charytatywnej, będzie mógł liczyć na nagrodę w postaci specjalnych zwierzaków w World of Warcraft.

Wszystkie wpłaty, które zostaną przekazane od dzisiaj do 26 kwietnia (lub po osiągnięciu ostatecznego celu zbiórki), zasilą fundusz kryzysowy MSF COVID-19 Crisis Fund w celu wsparcia tej organizacji w walce z pandemią oraz jej skutkami na całym świecie. Zespoły Lekarzy bez Granic wspierają lokalne władze w ponad 70 krajach w misji zapewnienia opieki pacjentom z COVID-19 oraz ochrony osób z grup wysokiego ryzyka, a także pomagają w dostarczaniu podstawowych usług medycznych.

Dzięki niniejszej inicjatywie społeczność może odblokować dwa urocze zwierzaki, które stanowić będą wyraz uznania dla wszystkich graczy w World of Warcraft (z wyjątkiem World of Warcraft Classic oraz Burning Crusade Classic), jeśli uda się osiągnąć następujące cele akcji:

  • Pierwszy próg zbiórki: 500 tys. USD – odblokowuje małpkę Bananka (Bananas)
    • Dawno temu, w czasach pierwszego dodatku do World of Warcraft: The Burning Crusade – ten wyjątkowo słodki małpi młodzieniec był dostępny wyłącznie dla wybranych graczy. Dziś każdy może go przygarnąć!
  • Dodatkowy cel zbiórki: 1 mln USD – odblokowuje leniwca Stokrotkę (Daisy)
    • W WoWie jeszcze nigdy nie było zwierzaka tak niezwykłego jak Stokrotka! Nie dość, że jest niesamowicie urocza, to jeszcze gracze mogą nosić ją na plecach i wspólnie zwiedzać świat Azeroth.
 

Darczyńcy mogą śledzić postępy zbiórki za pośrednictwem witryny DonorDrive.

Poszczególne zwierzaki zostaną udostępnione po osiągnięciu związanych z nimi celów zbiórki. Gracze będą mieli czas do 1 sierpnia 2021 na odebranie prezentów w grze. Po upływie tego terminu zwierzaki będą dostępne do nabycia w sklepie Blizzard Battle.net oraz sklepie w grze w cenie 10 USD.

Szczegółowe informacje o akcji można znaleźć na oficjalnej stronie World of Warcraft.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.