WoW: Dragonflight: aktualizacja Seeds of Renewal już dostępna

Na graczy WoW: Dragonflight czekają już nowe wyzwania. Wydana właśnie aktualizacja Seeds of Renewal dodaje całkiem pokaźny zastrzyk świeżej zawartości do ogrania, a szczególnie ucieszy ona miłośników smoczych wyścigów.

Niemniej jedną z głównych nowości są nie kolejne zawody, a publiczne wydarzenie Azerothian Archives. Pozwala ono poznać historię Smoczych Wysp, poznać wyjątkowych bohaterów, wysłuchać starych opowieści i nie tylko. Ponadto wykonywanie zadań solo i grupowych w Traitor's Rest oraz odkrywanie świeżej zawartości pozwoli zdobyć szereg nagród, włączając w to zwierzaki bojowe, wierzchowce, a także zestawy do transmogryfikacji.

Seeds of Renewal dodaje również do gry zupełnie nową osadę nocnych elfów znaną jako Bel'ameth. Po tym, jak Fyrakk został pokonany, Amirdrassil przebił się do Azerothu i połączył oba światy, a pośród jego korzeni powstała ww. wioska. Choć można tam spotkać głównie kaldorei, to jednak mile widziani są zarówno bohaterowie Przymierza jak i Hordy. Jak to jednak w WoW-ie bywa, ten sielankowy nastrój raczej nie potrwa długo, a pewne niepokojące "szepty" prawdopodobnie zapowiadają nadejście nowego zagrożenia...

 

Za broń z pewnością chwycą ci, którzy zechcą powrócić do starego świata i pomóc rodowi Greymane w odzyskaniu utraconego królestwa. Kto - podobnie jak Zapomniani - zdecyduje się wyciągnąć pomocną dłoń i wykonać serię zadań mających na celu odbicie Gilneas, może liczyć na nowego wierzchowce oraz nagrody transmogryfikacyjne.

Dla tych, którzy pozostaną na Smoczych Wyspach, ciekawą nowością mogą okazać się tzw. Follower Dungeons. Ta nowa opcja pojawi się przy każdym pierwotnym 8-osobowym dungeonie z dodatku WoW: Dragonflight i sprawi, że jeśli graczom będzie brakować towarzyszy do zrobienia danego lochu, będą oni mogli wypełnić brakujące role NPC-ami. To powinno sprawić, że dungeony staną się bardziej dostępne dla tych, którzy mają problem z zebraniem siódemki znajomych lub po prostu chcieliby bezstresowo sprawdzić zupełnie nowe opcje. Haczyk? Follower Dungeons są dostępne jedynie na normalnym poziomie trudności.

Wreszcie należy poświęcić trochę miejsca zmianom i nowościach w zakresie podniebnych wycieczek na smokach. Po pierwsze, za sprawą Seeds of Renewal smoczy jeźdźcy będą mogli podróżować na swoich pupilach po niemal całym Azeroth, a mianowicie po każdej lokacji, w której latanie jest możliwe! Po drugie, aktualizacja kładzie fundamenty pod Outland Cup. Ten całkowicie nowy turniej, który rozpoczyna się już dziś, zawiera w sobie 13 wyścigów w wariantach Normal, Advanced oraz Reverse. Pozwalają one zdobywać odznaki Riders of Azeroth, które następnie można wymieniać na nagrody u Mazthy w Valdrakken. Aby dołączyć do turnieju, należy porozmawiać z lordem Andestraszem w Valdrakken, nieopodal Rostrum of Transformation. Ci, którzy zdobędą złoto we wszystkich wyścigach Outland Cup, będą mogli chełpić się osiągnięciem Outland Racing Completionist: Gold, tytułem Outland Racer oraz tabardem Ruby Riders of Azeroth.

Aktualizacja Seeds of Renewal wprowadza również do WoW: Dragonflight nowe opcje personalizacji postaci i osiągnięcia, balansuje klasy, modyfikuje w pewnym stopniu interfejs użytkownika i nie tylko. Najważniejsze nowości i zmiany możecie zobaczyć w akcji na poniższym zwiastunie.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, polecam omówienie, które przygotował niezastąpiony Kelani.

Z pełną listą zmian w formie tekstowej możecie zapoznać się na oficjalnej stronie World of Warcraft.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.