WoW: Dragonflight: aktualizacja Guardians of the Dream już dostępna

Siły Fyrakka przystąpiły do ataku na Szmaragdowy Sen i tylko bohaterowie Hordy oraz Przymierza mogą pokrzyżować jego plany. Konfrontacja z głównym antagonistą WoW: Dragonflight zbliża się wielkimi krokami, a to za sprawą wydanej właśnie aktualizacji Guardians of the Dream.

Patch 10.2 pozwoli graczom odwiedzić w końcu Szmaragdowy Sen (oryg. Emerald Dream), czyli miejsce, gdzie Tyrande zasadziła nowe Drzewo Świata - Amirdrassil. Ten jest już blisko przebicia się do Azerothu, jednak Fyrakk i jego sprzymierzeńcy, wśród których można znaleźć m.in. Druidów Płomienia, mają inny plan: zamierzają podpalać mieszkańców Snu i w ten sposób przedrzeć się do serca Drzewa. Po co? Otóz zamierzają napełnić je ogniem, tym samym czyniąc z niego przejście, które pozwoliłoby rozprzestzrenić wieczne płomienie po całym Azerothcie.

 

W związku z powyższym aktualizacja Guardians of the Dream wprowadza do gry m.in. nowy rajd The Dream's Hope, w którym bohaterowie Przymierza i Hordy zmierzą się z 9 róznymi bossami, w tym jednym smoczym jeźdźcem, by wreszcie, na samym szczycie Amirdrassila, stanąć twarzą w twarz z samym Fyrakkiem. Ci, którzy wyjdą z tej walki zwycięsko, będą mogli sięgnąć po broń swojego przeciwnika - potężny topór dwuręczny Fyr'alath.

Ponadto Update 10.2 rozszesza MMORPG-a Blizzarda o 3 nowe, powiązane ze sobą wydarzenia publiczne, które pozwolą sięgnąć po szereg nowych nagród. Premiera aktualizacja zainicjowała również Sezon 3 Dragonflight, dzięki czemu w ręce graczy oddano kolejną rotację podziemi, włączając w to te z dodatku Dragonflight, a także dodatkowe podziemia z poprzednich dodatków, które teraz pojawią się w rotacji Mythic+.

To jednak nie koniec wyzwań. Aktualizacja Guardians of the Dream wprowadza do gry również nowego światowego bossa, potężnego niedźwiedzia zwanego Aurostorem Uśpionym (Aurostor the Hibernating), a także rozpoczyna nowy sezon PvP, w którym można zdobyć nowe osiągnięcia, wierzchwoce oraz przedmioty kosmetyczne.

Na brak atrakcji nie mogą też narzekać miłośnicy smoczych wyścigów. Patch 10.2 umożliwie ściganie się po przestworzach Szmaragdowego Snu i zdobycie nowych traitów i glifów, a także kolejnego unikatowego wierzchowca - Smoka Faerie (Faerie Dragon).

Najważniejsze nowości, jakie wprowadził do WoW: Dragonflight Patch 10.2, możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

 

To jednak nadal nie wszystko. Guardians of the Dream wprowadza również nową frakcję, Strażników Snu (Dream Wardens), z którymi warto nawiązać bliższą relację, zmiany w systemie ulepszania ekwipunku, a także liczne zmiany w funkcjonowaniu klas postaci i balansujące rozgrywkę. Szczegółowe omówienie tych zagadnień w wykonaniu Kelaniego możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli natomiast interesuje was kompletna lista zmian, jakie wdrożyła do World of Warcraft aktualizacja Guardians of the Dream, zajrzyjcie na oficjalną stronę gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.