SW: TOR: aktualizacja 7.1 już dostępna

Na serwerach Star Wars: The Old Republic pojawiła się już długo wyczekiwana aktualizacja 7.1 pt. Digging Deeper. Kontynuuje ona świętowanie 10 lat gry,a  przy tym pozwala wrócić na planetę Eliom, by poznać nowe fakty na temat tajemniczych planów Dartha Malgusa.

Na liście najważniejszych zmian i nowości są m.in.:

 • Operacja R-4 Anomaly – w tej nowej, 8-osobowej Operacji gracze zmierzą się z członkami mrocznego zakonu Sithów, którego celem jest pozyskanie technologii ze starożytnej broni o niezwykłej mocy. Nowa Operacja dostępna jest w ramach kampanii fabularnej i w trybie weterana dla wszystkich postaci, które osiągnęły 80 poziom.
 • Obszar dzienny Manaan – na rzeczonej planecie na graczy będą czekać dwie nowe, klasowe ścieżki fabularne i dwie powtarzalne misje. Manaan zaoferuje kilka nowych nagród, możliwych do zdobycia po osiągnięciu odpowiedniej rangi reputacji dla danej frakcji, zdobywanej podczas wykonywania dziennych i tygodniowych misji.
 • Cztery nowe elementy taktyczne – nowe taktyki są teraz dostępne u handlarzy w sekcji zasobów każdej floty:
  • Bodyguard Mercenary / Combat Medic Commando: Opary Kolto;
  • Carnage Marauder / Combat Sentinel: Odłamek Mortis;
  • Arsenal Mercenary / Gunnery Commando: Stabilizator Żyroskopowy;
  • Innovative Ordnance Mercenary / Assault Specialist Commando: Rezonans Magnetyczny.

Ponadto aktualizacja Digging Deeper zawiera zmiany w balansie klas, ulepszenia okna postaci oraz konfigurowalne napisy i koło wyboru stylu walki z możliwością personalizacji kolorów, w tym z możliwością użycia opcji odpowiedniej dla ślepoty barw.

Szczegółową listę zmian, jakie wprowadza do Star Wars: The Old Republic aktualizacja 7.1, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.