Solasta: więcej informacji o klasie mnicha

Nadchodzące DLC Inner Strength wprowadzi do taktycznego cRPG-a Solasta: Crown of the Magister trzy nowe klasy postaci: mnicha, barda i czarownika. Pierwszy z wymienionych profesji została omówiona w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Producenci z Tactical Adventures zapewnili w nim, że mnisi z Królestw Solasty potrafią szarżować półnago na wrogów niczym barbarzyńczy - a nawet szybciej! Krótki artykuł scharakteryzował słabe i mocne strony tej profesji, włączając w to umiejętności specjalne oraz specjalizacje: Way of the Open Hand, Way of Survival oraz Way of Light.

Jeśli zatem czujecie, że praktykowanie kung fu na swoich przeciwnikach jest czymś, czego wam w życiu brakuje, zapoznajcie się ze wspomnianym dziennikiem deweloperskim. Być może mnich powinien być waszą opcją podczas kolejnego przechodzenia Solasty.

Przypomnijmy, że dodatek Inner Strength będzie miał swoją premierę 14 listopada. W międzyczasie warto zapoznać się z charakterystyką profesji barda oraz rasy drakonów, które również pojawią się w grze wraz z owym DLC.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.